כיצד לבצע ניקוי דלתות כניסה בצורה נכונה?

את סודות ניקוי הדלתות שברשותנו כדאי ללמוד על פי סוג הדלת הקיימת. לא כל הדלתות בנויות מאותם חומרים. הדבר נובע מכך שדלת כניסה לפעמים תהיה בתוך בניין דירות משותף, לעיתים תשמש היא כדלת חיצונית שתפנה לחצר הבית, לעיתים בתוך מבנה ציבורי או בניין משרדים וכדומה. לפיכך סוג הדלת ישתנה בהתאם לסביבה מצד אחד ולפי רצונות הלקוח מצד שני. את שקלול 2 הפרמטרים העיקריים הללו יש לבצע בעת בחירת סוג הניקיון שיבוצע על דלת הכניסה שלנו.

ביצוע ניקוי דלתות כניסה כדאי לבצע אחת לתקופה מסוימת. את הניקיון מומלץ לעשות כצעד מנע שיסייע לשמר את עיצוב הדלת ואת החומרים מהם היא עשויה.
כמובן שלא כל חומר ניקוי יועיל בניקיון דלת הכניסה שלכם ולעיתים אפילו עלול להזיק. לא פעם נתקלנו בשימוש בחומרים לא נכונים שלא ביצעו את פעולת הניקוי ואף הסבו נזק לדלתות כניסה.

בניקוי אבק, טביעות אצבע וסימנים שומניים קלים ניתן להשתמש בסמרטוט כותנה רטוב (דוגמת חולצה ישנה). לאחר הניקוי יש להעביר סמרטוט יבש בצורה אחידה למניעת סימני ניגוב על הדלת.
בדלתות עם חלון – את הזגוגית ניתן לנקות באמצעות תרסיס ניקוי חלונות הנמצא בכל בית.

לניקוי יסודי ומקצועי, אנו בישראדור ממליצים על שימוש בתרסיס הדרים מבית 3M והוא חומר הניקוי היחיד המאושר על ידי חברתנו בניקוי דלת כניסה שנרכשה אצלנו.

שימו לב – אין להשתמש בחומרי ניקוי שאינם מאושרים על ידינו וטרם התייעצות עימנו. הדבר עלול לגרום נזק, לעיתים בלתי הפיך, לצבע הדלת ולאביזרים הנלווים.

לרכישת תרסיס הדרים מבית 3M לחצו כאן