תוכנית השותפים של ישראדור

מהי תוכנית השותפים?

אם אתם אדריכלים/ות, מעצבי/ות פנים, בעלי/ות עסקים בתחום הבניה, בניין, עיצוב, דלתות פנים וכניסה או כל תחום אחר המשיק עם עולם דלתות הכניסה המעוצבות, אנו מזמינים אתכם להצטרף לתוכנית השותפים שלנו ולהנות מתגמולים מפנקים, ליווי מקצועי, תמיכה וגיבוי וכל מה שתצטרכו על מנת להגדיל את סל המוצרים המוצעים על ידכם כיום ללקוחותיכם, להגדיל את הכנסותיכם על בסיס קבוע ולחזק הקשר עם לקוח הקצה שלכם.

איך זה הולך לעבוד?

אתם תקבלו מאיתנו כלים מקצועיים, חומרי שיווק ופרסום, חלקם ייעודיים ובלעדיים עבורכם, הדרכות מקצועיות ומידע מקיף בכל הקשור לעולם דלתות הכניסה בישראל.
חנויות קיימות ואולמות תצוגה – ליווי והקמת תצוגה ייחודית, קידום מכירות במנועי החיפוש השונים וברשתות חברתיות והגדלת החשיפה (אינטרנטית ופרונטאלית).

מה חשוב לנו שתדעו?

ההתקנות ומתן האחריות הינם ישירות דרך ישראדור, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שלקוח הקצה שלכם בידיים טובות!
ישראדור חרטה על דגלה את נושא השירות ללקוח – לפני, תוך כדי ולאחר ההתקנה, כך שכל לקוח שלנו בעצם מצטרף למשפחה אחת גדולה. כל המתקינים המוסמכים על ידי ישראדור הינם בעלי מקצוע מנוסים, ותיקים ובעלי תודעת שירות גבוהה!
החברה דוגלת בטיב ואיכות המוצר ועל כן מציעה דלתות כניסה העשויות מחומרים איכותיים בלבד תוך הקפדה על עיצוב חדשני ופורץ דרך לצד שמירה על בטחון היקר ללקוחותינו.

נשמע מעניין?

אם תרצו לשמוע עוד על תוכנית השותפים שלנו, מודל התגמול ואופן העבודה, שילחו לנו מייל עם הפרטים הבאים:
שם העסק ועיסוקו, כתובת העסק, מוצרים הנמכרים על ידכם כיום ובאיזה שיטה (האם מתבצעת מכירה אינטרנטית/טלפונית/פרונטאלית/גם וגם?) וספרו לנו על עצמכם בכמה מילים 🙂
את המייל יש לשלוח לכתובת contact@isradoor.co.il או דרך לשונית צור קשר באתר.

אז שנהיה שותפים?