מאמרים, מאמרים

דלת כניסה מעוצבות כאמצעי המשביח את הנכס

דלת הכניסה לבית היא בחירה עיצובית, בטיחותית ואישית; בעת ה- 'מי שם? רק רגע' האורח עומד מול דלת סגורה וחוץ מלהביט בדלת אין לו במה לבהות, אז ברור שרוצים דלת אסתטית עם סטייל שהולם את הסגנון העיצובי של הבית, ושתהיה גם בטוחה ותחזיק לאורך שנים.

הדבר הכי חשוב בדלת כניסה לבית הוא החוזק והבטיחות שלה. דלתות פלדה הן דלתות שקשה מאוד לפרוץ אותן בלי לעשות בלגן והמון המון רעש ולכן הן בטיחותיות במיוחד (כמובן שכל דלת כזאת צריכה מנעול חזק לצידה), בנוסף דלתות פלדה אוטמות רעשים ומבודדות את הפנים מהחוץ בצורה שאין שני לה ויוצרות תחושה ביתית אינטימית, העולם בחוץ יחכה- אתם בבית.

בחירות עיצוביות                                                                                                  

דלת הכניסה, תרצו או לא, היא לחיצת היד של הבית, הרושם הראשוני שיש לכל אורח או מבקר חולף עליכם, על הבית שלכם ועל הבחירות העיצוביות שלכם. זו גם הסיבה שבכל שיפוץ ראשוני בבית החדש רק מחפשים תרוץ להחליף גם את דלת הכניסה, שתתאים לדיירים החדשים כמו כפפה ליד, שתייצג את החזון שלנו נאמנה בזמן שאנחנו רצים לפתוח אותה ולהזמין פנימה. בחירות עיצוביות של דלתות הכניסה כוללות בחירה בין כנף אחת או שתיים, חריטות מיוחדות, צבעים בולטים, דלתות פלדה או דלתות עץ (שימו לב בדלתות עץ לאן הן פונות, בכיוונים דרומה ומערבה הן יינזקו בקלות תוך שנה שנתיים עקב שמש חזקה) וכמובן שלט הכניסה.

השבחה של הנכס                                                                                                       

דלת כניסה חזקה שעשויה מחומרים איכותיים במיוחד עלותה לא זולה. היא שומר הראש של כל התכולה ושל הנכס. היא מרמזת גם על דייר הבית, על האופי והסגנון ועל הסטטוס שלהם מאופי הבחירה. כל אחד שמעוניין בנכס ומבחין בדלת הזו מבין את ההשקעה שבוצעה, הן על הדלת והן על השמירה של הנכס, לכן זה מהווה רושם גדול ומעצים את איכות הנכס הרבה יותר מדלת פשוטה ורגילה.

דלתות בטיחותיות                                                                                          

כאמור דלתות פלדה הן הבטיחותיות ביותר; בכל אופן יש לבחור בדלת בעלת תווית איכותית עם תקן לעמידות בפני פריצה (1-4 כוכבים). בין אם מדובר בסגנון פשוט ונקי או דלתות כניסה מעוצבות עם חריטות וידיות מרשימות, לדלתות פלדה יש מבחר אופציות והן גם נשמרות לאורך שנים רבות ולא מאבדות מאיכותן, כמו למשל דלתות עץ וזכוכית שדורשות תחזוקה ושימור.