מאמרים, מאמרים

דלתות כניסה מפוארות לבית

במרוצת הזמן, כל אחד מאתנו ישהה בנסיבות אלו או אחרות במקומות בהם הוא לא ביקר מעולם. מיד פעם נשהה באזורים הבנויים בצורה מושקעת ויוקרתית, בין אם באירוע מסוים או באם הזדמן לנו ואנו בעלי בתים מפוארים שכאלו. מתוך כך, בכל מבנה שכזה הושקעה גם מחשבה רבה וגם עבודת תכנון, אפיון ובנייה בשטח בצורה מדוקדקת ומקצועית ביותר. אחד הדברים אשר משקפים את השקעה זו עוד בטרם נכנסנו למבנה שכזה תהיה דלת הכניסה. דלתות כניסה מפוארות לבית נמכרות ע"י מספר משווקים המתמחים בתחום נישתי זה.
אולם אל לנו לטעות – עצם העובדה כי מדובר בדלת מפוארת אינה אומרת כי היא אכן תתאים לעיצוב הכללי של הבית ולמטרות העיצוביות שלנו. דלתות כניסה מפוארות לבית חשוב לבחור בצורה מושכלת וחכמה כדי שיישארו עמנו לטווח הרחוק באותו האופן שהיינו רוצים לחוות.

האם בהכרח דלתות כניסה מפוארות לבית יהיו יקרות יותר משאר דלתות הכניסה ?

סביר להניח כי ברמה השיווקית באם נקרא למוצרים אותם אנו מוכרים במילות תואר  מרשימות, ייחשבו הם כיוקרתיים יותר ולכן העלות תהיה בהתאם. כפי שקורה בתחומים אחרים גם בעולם דלתות כניסה מעוצבות מנסים כל העת לשווק דלתות כניסה מפוארות לבית, במחירים גבוהים מהרגיל. אולם עצם העובדה שאנו כלקוחות יכולים להרשות לעצמנו דלת שכזו אינה אומרת שעלינו לשלם יותר. כדי לבחון זאת מומלץ לערוך השוואות בין המחירים המוצגים באתרי החנויות. להיפך – ככל שנעמיק ונחקור את המחירים המוצעים נגלה כי לעיתים בהשקעה קטנה יחסית אך עם המון מחשבה ויצירתיות נוכל לתאר את הדלת החדשה שלנו כמעוצבת עוצמתית ומפוארת.

הסיבה לכך נעוצה בעובדה כי כיום ניתן לשלב סגנונות שונים בעולם דלתות כניסה מפוארות לבית, מה שמעניק מרחב וגמישות בהיצע הקיים. לעיתים הוספת עיטור מסוים או צביעת הדלת באופן ספציפי יעשה את ההבדל בלבד. (ללא תלות בחומר ממנו עשויה הדלת).
באם נחליט כן להשקיע בחומרי הגלם ולהציב דלת איתנה מעוצבת ברמה גבוהה אכן הדבר יעלה לנו יותר. לשם כך ההמלצה הטובה ביותר בהקשר זה תהיה להכין תקציב מוגדר מראש לרכישת רהיטים ובפרט את דלת הכניסה. תכנון מוקדם של ההון הדרוש יעניק לנו מרחב מחיה ויכולת להיות גמישים לבחור בין פריטים, להוסיף מוצרים משלימים לחלל הכניסה של הבית ובכך להציג מוצר מושלם, אשר ישאיר כל אורח שיגיע עם רושם חזק ועוצמתי.